Obec Žihárec
Obec Žihárec
Obec Žihárec Zsigárd Község

A közösségi helyiség berendezése

A pályázat konkrét célja a szervezet működésének javítása az egyházi rendezvények, találkozók megtartásának az érdekében, mivel jelenleg a Zsigárdi Református Egyházközség Gyülekezete, csupán egy nemrég felépített ám üres közösségi helyiséggel rendelkezik.

Az egyházi közösségi helyiség berendezése szükséges ahhoz, hogy a közösség rendeltetésszerűen tudja használni. A projekt eredménye a különböző közösségi találkozók megrendezésének és körülményeinek megteremtése és javítása a Zsigárdi Református Egyházközség Gyülekezetének közösségi helységében.

A Zsigárdi Református Egyházközség Gyülekezete a pályázat keretén belül  50 széket egy bankettasztalt 4 székkel, egy íróasztalt székkel vásárolt a szervezet anyagi  felszerelésének részeként.

Hozzáadás dátuma: 26. 7. 2022 11:09